Posted by admin | Styczeń - 17 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Dużo osób pragnie założyć lokal gastronomiczny – jednak zapewne każdy wie, iż założenie restauracji to znaczny wydatek finansowy. Poza tym, w zasadzie jest tak, że obiekty gastronomiczne padają dużo częściej, niż biznesy działające w innych branżach. Cóż, to tak czy siak nie powinno znaczyć, iż w dosłownie każdym przypadku jesteśmy tak jakby skazani na ogłoszenie bankructwa. Jeśli właśnie tak rozumujemy, w sumie nie powinniśmy otwierać lokalu. To nie ma sensu! Pozytywne podejście to podstawa, pracownicy i smakosze umieją to wyczuć.
- odnajdź niszę. A więc choć w dalszym ciągu kuchnia polska bądź włoska są w naszym kraju szalenie popularne, to jednak prawda jest taka, iż jak najbardziej warto rozglądać się za trochę mniej popularnymi rodzajami. Być może kuchnia ukraińska czy skandynawska są w porządku?
- w żadnym razie nie oszczędzaj na jedzeniu. Tak czy siak narzut na potrawach jest duży, toteż nie ma sensu dawać porcji jak dla kilkuletniego dziecka. Nie chodzi tutaj o zapychanie żołądka, przecież nie o to się rozchodzi w celebrowaniu jedzenia, ale bardzo często jest tak, że potrawy są śmiesznie nieduże.

Zobacz także:

Comments are closed.